27. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Sátor körül; Jóslás, 1876
22

Böhm Pál (1839-1905)

Sátor körül; Jóslás, 1876

Olaj, fa, 9,3x13 cm és 9,3x12,7 cm
Jelezve jobbra lent: Böhm München (töredékes) és Jelezve jobbra lent: Böhm München 76
Kikiáltási ár: 700 000 Ft