27. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Hazafelé
46

Böhm Pál (1839-1905)

Hazafelé

Olaj, fa, 22,5x16 cm
Jelezve balra lent: fest. Böhm Pál München
Kikiáltási ár: 480 000 Ft