5. aukció
Réthy Károly (1884-1921) Séta verőfényben
107

Réthy Károly (1884-1921)

Séta verőfényben

Olaj, vászon, 60x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Réthy Károly Nbánya
Kikiáltási ár: 250 000 Ft