49. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Sikátor Nagybányán, 1931
145

Ziffer Sándor (1880-1962)

Sikátor Nagybányán, 1931

Olaj, vászon, 108x71 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor. 1931
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA: •Borghida István: Ziffer Sándor. Kriterion Kiadó, Bukarest, 198 0. 43. kép