33. aukció
Csók István (1865-1961) Sokác lány
149

Csók István (1865-1961)

Sokác lány

Olaj, fa, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Csók I.B.P.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft