33. aukció
Csók István (1865-1961) Virágcsendélet, 1917
103

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet, 1917

Olaj, vászon, 84,5x94,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.P. 1917
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft