Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Az eseményhorizonton túl IV., 2020
66

Soós Nóra (1979)

Az eseményhorizonton túl IV., 2020

Vegyestechnika, vászon, 200 x 180 cm
Jelezve hátoldalon.