Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Az óra körbejár, 2020
60

Soós Nóra (1979)

Az óra körbejár, 2020

Vegyestechnika, vászon, Átmérő: 2 méter
Jelezve hátoldalon.