Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Megmérettél és könnyűnek találtattál II., 2015
67

Soós Nóra (1979)

Megmérettél és könnyűnek találtattál II., 2015

Vegyestechnika, vászon, 160 x 200 cm
Jelezve hátoldalon.