Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Tenderli, 2020
83

Soós Nóra (1979)

Tenderli, 2020

Olaj, vegyestechnika, vászon, 20 x 20 cm
Jelezve hátoldalon.