Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Túl nagy, hogy veszni hagyjuk, 2020
62

Soós Nóra (1979)

Túl nagy, hogy veszni hagyjuk, 2020

Vegyestechnika, vászon, 180 x 280 cm
Jelezve hátoldalon.