59. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Sötét idők, 1943
180

Ámos Imre (1907-1944)

Sötét idők, 1943

Olaj, vászon, 31,5x54 cm
Jelezve jobbra lent: Amos 943
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

¦ korábbi tulajdonosa Anna Margittól kapta a képet