14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Batykó Róbert, számítógépes művészet
69

Batykó Róbert 1981-

Spacing, 2018

Olaj, vászon, 83 x 57,5 cm
Jelezve hátoldalon: "SPACING" batyko 2018
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 500 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
a művész honlapján