32. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Spanyol táncosnő
66

Herrer Cézár (1868-1919)

Spanyol táncosnő

Olaj, vászon, 47,5x35 cm
Jelezve balra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft