32. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velencei beszélgetők, 1906
6

Herrer Cézár (1868-1919)

Velencei beszélgetők, 1906

Olaj, vászon, 22x26,5 cm
Jelezve balra lent: Herrer C. 1906
Kikiáltási ár: 240 000 Ft