50. Jubileumi Aukció
Balla Béla (1882-1965) Strandon
28

Balla Béla (1882-1965)

Strandon

Olaj, papírlemez, 35x43 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
‣ Balla Béla, Iritz Sándor és Pataky Sándor kiállítása. Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1913. november, katalógus: 19.