50. Jubileumi Aukció
Balla Béla (1882-1965) Téli naplemente
158

Balla Béla (1882-1965)

Téli naplemente

Olaj, vászon, 42x44 cm
Jelezve hátoldalon vakrámán: Balla Béla Téli naplemente
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft