Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos Párizs Franciaország
32

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Szajnai csónakosok, 1907

Olaj, vászon, 50x55 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos Paris 1907 Quai St. Michel