64. aukció
Schmidt József 1810-1875 Szapáry szabadon bocsájtja a törököt, 1844 - Védett
134

Schmidt József 1810-1875

Szapáry szabadon bocsájtja a törököt, 1844 - Védett

Olaj, vászon, 78,5x63 cm
Jelezve jobbra lent: Schmidt. 1844.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 200 000 - 4 800 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced:

¦ Történelem-kép. Szemelvények múlt és művészet kapcsolatából Magyarországon. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2000. március 17. – szeptember 24., katalógus: IX-12.