69. Tavaszi Aukció
Tihanyi Lajos Szécsénykovács, modernizmus, avant garde
102

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Szécsénykovácsi táj, (Nyári táj; Paysage d’Eté), 1913

Olaj, vászon, kartonon, 63,5 x 85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. 1913
Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft

113

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Csendélet pipával, 1923

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft