40. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Szégyenlős kislány
55

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Szégyenlős kislány

Olaj, papírlemez, 61x41,5 cm
Jelezve balra lent: L. Ebner
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 400 000 Ft