40. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Zöldség-vásár
131

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Zöldség-vásár

Olaj, vászon, 92x76 cm
Jelezve jobbra lent: Deák Ebner L.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
•Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1905–1906. katalógus: 36.