6. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Székelykő, 1932
43

Litteczky Endre (1880-1953)

Székelykő, 1932

Olaj, vászon, 56x60 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky 932
Kikiáltási ár: 380 000 Ft