6. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Városrész a Szentháromság szoborral
39

Litteczky Endre (1880-1953)

Városrész a Szentháromság szoborral

Olaj, vászon, 48x67 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 250 000 Ft