42. Aukció
Váli Dezső (1942-) Szelíd műterem, 2002-2003
108

Váli Dezső (1942-)

Szelíd műterem, 2002-2003

Olaj, farost, 80x80 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 02.03, Hátoldalon: A/02/31
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: A/82/38

•Váli Dezső gyűjteményes kiállítása. Városi Művészeti Múzeum, Győr,
Esterházy Palota, 2003. január 18.- március 5.
•Váli Dezső kiállítása.
Cifra Palota, Kecskemét, 2003. márciu