42. Aukció
Váli Dezső (1942-) Távolkelet, 1982
91

Váli Dezső (1942-)

Távolkelet, 1982

Olaj, farost, 35x35 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 82.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: A/82/38

•1986-tól Rába György gyűjteményében

•Váli Dezső kiállítása.
Horváth Endre Galéria, Balassagyarmat, 1985. április 5-25.
•Váli Dezső önálló kiállítása.
Cs