20. aukció
Koszta József (1861-1949) Szénaboglyák
111

Koszta József (1861-1949)

Szénaboglyák

Olaj, vászon, kartonon, 50x62 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Lust auf Kunst. Die Sammlung Jenő Eisenberger – Stimmungsimpressionismus, Judendstil, Moderne. Historischen Museums der Stadt Wien, Bécs, 2002. október 24 – március 2., 97. oldal, katalógus: 2.2.4.