20. aukció
Koszta József (1861-1949) Tanya napsütésben
71

Koszta József (1861-1949)

Tanya napsütésben

Olaj, vászon, 49x59 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Reprodukálva: • Nagy Zoltán: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. Budapest, 1941, XXXIII. tábla • Bényi László: Koszta József. Képzőművészeti Alap Kiadó Vállalat, Budapest, 1959, katalógus: 59. (Tanya címen) • Aradi Nóra: Koszta. Corvina Kiadó, Budapest, 1965, katalógus: 42. (Tanya címen)