60. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Szent Ferenc madaraknak prédikál
170

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Szent Ferenc madaraknak prédikál

Olaj, vászon, 140,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 500 000 - 6 000 000 Ft

Szent Antal halaknak prédikál

Olaj, vászon, 140,5×70 cm; Jelezve jobbra lent: MCP