32. aukció
Bene Géza (1900-1960) Szentendre, 1941
18

Bene Géza (1900-1960)

Szentendre, 1941

Akvarell, papír kartonon, 73,5x84,5 cm
Jelezve balra fent: Bene Géza 941
Kikiáltási ár: 950 000 Ft