20. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Szentendre
119

Barcsay Jenő (1900-1988)

Szentendre

Olaj, vászon, 40x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft