40. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Szentendre
26

Fényes Adolf (1867-1945)

Szentendre

Olaj, fa, 19,5x29 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria, 1. árverés, 136. tétel