40. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Vízparton
93

Fényes Adolf (1867-1945)

Vízparton

Olaj, vászon, 42x59 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft