26. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szentendrei kert
174

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szentendrei kert

Olaj, papír kartonon, 59x75 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft