26. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Városrészlet
22

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Városrészlet

Pasztell, szén, akvarell, papír, 50x64 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba Vilmos
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft