Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Korniss Dezső (1908-1984) Szentendrei motívum, III., 1935
199

Korniss Dezső (1908-1984)

Szentendrei motívum, III., 1935

Olaj, vászon, 80x98,5 cm
Jelezve a vakrámán: KORNISS D. 1935