Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Korniss Dezső (1908-1984) Laokoon II., 1949
119

Korniss Dezső (1908-1984)

Laokoon II., 1949

Olaj, vászon, 145x195 cm
Jelezve hátoldalon: Korniss D. 949