65. aukció (2020. december)
Nagy Oszkár (1883-1965) Szentháromság templom Nagybányán
180

Nagy Oszkár (1883-1965)

Szentháromság templom Nagybányán

Olaj, vászon, 57,5x78 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft