65. aukció (2020. december)
Nagy Oszkár (1883-1965) Zazar-híd télen
167

Nagy Oszkár (1883-1965)

Zazar-híd télen

Olaj, vászon, 70x76,5 cm
Jelezve balra fent: Nagy Oszár
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft