Szeptember Nagybányán (Boglyák egy őszi délután), 1913
Olaj, papírlemez, 57x71 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1913 NB
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft
KIÁLLÍTVA:‣ Az 1914. évi tavaszi kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1914. katalógus: 177.