70. Őszi Aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Szerelmespár, 1900-1906 között
185

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Szerelmespár, 1900-1906 között

Olaj, papírlemez, 30 x 37 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

95

Itatás

Kikiáltási ár: 600 000 Ft