8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Szurcsik József (1959-) Szereteték I., 2004
42

Szurcsik József (1959-)

Szereteték I., 2004

Akril, olaj, vászon, 50 x 25 cm
Jelezve jobbra lent: SZ J 2004
Jelezve hátoldalon: Szurcsik József „Szereteték I.” Akril, olaj vászon, 50 x 25 cm 2004
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 380. oldal