8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Szurcsik József (1959-) Vágyhordó, 2004
69

Szurcsik József (1959-)

Vágyhordó, 2004

Akril, olaj, vászon, 33 x 29 cm
Jelezve balra lent: SZ J 2004
Jelezve hátoldalon: Szurcsik József Vágyhordó Akril-olaj-vászon 2004 33 x 29 cm
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 381. oldal