Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Szerkezet az anyagban, 1963
15

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Szerkezet az anyagban, 1963

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve hátoldalon: 63/12 Szerkezet az anyagban 80x60 cm Gyarmathy T 963