Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Hajnal a kertben
13

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hajnal a kertben

Olaj, farost, 80,5x60 cm
Jelezve hátoldalon: 69/11 Gyarmathy Tihamér 969 VI. Hajnal a kertben 79,6x59,8 cm