24. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Szikla a Ragusa-i parton
45

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Szikla a Ragusa-i parton

Olaj, fa, 31x46 cm
Jelezve jobbra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Proveniencia: egykor Schwarz Henrik tulajdonában

Kiállítva: Nyilasy Sándor emlékkiállítása. Városi Múzeum, Szeged, 1934. katalógus: 55.