24. aukció
Nyilasy Sándor (1873-1934) Violák
65

Nyilasy Sándor (1873-1934)

Violák

Olaj, vászon, 54x66 cm
Jelezve balra lent: Nyilasy
Kikiáltási ár: 240 000 Ft

Proveniencia: egykor Schwarz Henrik tulajdonában

Kiállítva: Nyilasy Sándor gyűjteményes kiállítása. Városi Múzeum, Szeged, 1944.