48. aukció
Brechler Adalbert 1826-1890 Sziklás völgyben, 1850
71

Brechler Adalbert 1826-1890

Sziklás völgyben, 1850

Olaj, vászon, 74x95 cm
Jelezve jobbra lent: Brechler Pesten 1850
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 45. árverés, 44. tétel