20. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Szilveszter éjszaka, 1969
103

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Szilveszter éjszaka, 1969

Olaj, vászon, 50,5x60 cm
Jelezve jobbra fent: Lossonczy Tamás 1969
Kikiáltási ár: 280 000 Ft