20. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Tisztelet Fekete Bélának, 2000
102

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Tisztelet Fekete Bélának, 2000

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 2000
Kikiáltási ár: 280 000 Ft